Preloader

Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburma.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Üsküdar Baklava Siparişi

Üsküdar Baklava Siparişi

Üsküdar Baklava Siparişi

Üsküdar Baklava Siparişi

Üsküdar, İstanbul anadolu yakasının en güzel ilçelerinden birisidir. Boğazın doğu kıyılarında uzanan Üsküdar, enfes boğaz manzarasıyla insanları büyülemektedir. 2012 yılında yapılan nüfus sayımına göre 535.916 nüfusu olan Üsküdar, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisidir. Düzenli olarak kalkan Üsküdar-Beşiktaş, Üsküdar-Eminönü vapurlarına binerek, ucuz yollu bir boğaz turu yapabileceğinizi de unutmayın. Üsküdar, tatlıcılar konusunda oldukça zengin bir ilçe. Canınız fıstıklı baklava, cevizli baklava çekerse Üsküdar’da bir çok seçenek bulunuyor. Üsküdar baklava siparişi vermek isterseniz seçenekleriniz bol, fakat İstanbul’un en iyi baklavası; Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma’da yapılıyor.

Üsküdar, tarihiyle de zengin bir ilçedir. Osmanlı, tarihi yarımada bölgesini kapsayan Konstantinopolis’i fethetmeden yaklaşık 100 yıl önce, şu an Üsküdar’ın bulunduğu bölgeyi fethetmiştir. İstanbul’un fethedilmesinde, Üsküdar’ın fethi çok önemli olmuştur.

Eskiden, Kartal ilçesine kadar sınırları bulunan Üsküdar, zamanla Çamlıca, Bulgurlu, Ümraniye gibi mahallelerinin çok fazla büyümesiyle bölünmüştür. Çamlıca baklava siparişi, Bulgurlu baklava siparişi, Ümraniye baklava siparişi vermek isteyenler için de en iyi seçenek Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma’dır.

1950’lerde bölgede sanayileşmenin artmasıyla nüfusu çok fazla artan Üsküdar, 1985’te İstanbul’un en kalabalık bir kaç ilçesinden birisiydi. Ümraniye gibi, Üsküdar içinde bulunan mahallelerin fazla büyümesi ve Üsküdar’dan ayrılmasıyla, günümüzde nüfusu geçmişe göre daha az olan az sayıda ilçeden birisidir.

Üsküdar Baklava Siparişi İçin Yapmanız Gerekenler

Üsküdar’da çok sayıda baklava ve tatlı satışında bulunan işletme bulunmaktadır. Fakat, İstanbul’un en iyi baklavacısı Pendik Batı Mahallesi’nde Gaziburma‘da yapılmaktadır. Canı baklava isteyen Üsküdar sakinlerinin, belediye otobüsü veya daha iyi bir seçenek olan Marmaray ile Pendik’e gelmelerini öneririz.

Canınız cevizli baklava, fıstıklı baklava, sütlü nuriye, katmer, magnolia, tulumba, şekerpare, billuriye, fıstıkzade, cevizzade gibi tatlılardan çekiyorsa ve Üsküdar’da bulunuyorsanız, Avrupa Yakası’nda olsanız bile vapurla Üsküdar’a gelip, Üsküdar’dan Marmaray’ı kullanarak Pendik durağında inerek Gaziburma’ya ulaşabilirsiniz. Marmaray Pendik durağından yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gaziburma, İstanbul’daki en iyi baklavayı otuz yılı aşkın süredir hizmet verdiği tek şubesinde sevenleriyle buluşturmaktadır. İstanbul’un neresinde olursanız olun baklava siparişi vermek için en iyi yer Gaziburma’dır.

Post a Comment