Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburma.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Gaziburma Ünalan

Gaziburma Ünalan

Gaziburma Ünalan

Gaziburma Ünalan

Gaziburma Ünalan

İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı 33 mahalleden birisi Ünalan Mahallesi’dir. Metro durağı, metrobüs durağı, ve Akasya AVM gibi hizmetlerin Ünalan’a gelmesiyle nüfusu ve hareketliliği önemli ölçüde artmıştır. Özellikle metrobüs hattının en yoğun duraklarından birisi olan Uzunçayır durağının Ünalan Mahallesi’nde bulunması, mahallenin insan trafiğini ve yoğunluğunu yükselttiği görülmüştür. Kendi başına bir ekonomi yaratan Akasya AVM’nin de pandemi döneminde bile oldukça kalabalık olduğu görülmüştür. İçinde pek çok yeme-içme hizmeti veren işletme bulunduran Akasya AVM, aynı zamanda pek çok tatlıcı da bulundurur ki bu konuda önemli bir eksiği bulunur. İstanbul’un en lezzetli tatlılarını yapan yeri olan Gaziburma Ünalan mahallesinde bulunmaz.

Gaziburma Ünalan – Ünalan Baklava Siparişi

Tek şube tek lezzet parolasıyla 1984 yılında yola çıkmış olan Gaziburma, 2020 yılında hala tek şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Pendik Batı Mahallesi’nin Dr. Orhan Maltepe Caddesi üzerinde bulunan yaklaşık 80 metrekarelik dükkanıyla İstanbul’un en iyi lezzetlerini üretmeye devam etmektedir. Şubemizin Pendik’te bulunması, Pendik’te veya çevre ilçelerde oturanlar için en iyi baklavaya ulaşım konusunda ayrıcalık yaratmaktadır. Menümüzde bulunan onlarca çeşit tatlı ve nefis baklavamız, dükkanımızda sizleri beklemektedir.

Kartal, Pendik, Tuzla gibi ilçelerde oturanlar Gaziburma’nın tek şubesine ulaşım konusunda avantajlıdır evet. Fakat Üsküdar baklava siparişi vermek isteyenler için de alternatiflerimiz mevcuttur.

  • İletişim sayfamızdan ulaşabileceğiniz telefon numaramızı arayabilirsiniz.
  • Sitemizde bulunan canlı destek kısmından baklava siparişi verebilirsiniz

Gaziburma’nın lezzeti sizin kulağınıza kadar gelmiş, ama şubeye uzaklığınız sebebiyle henüz deneyimleyemişseniz, alternatif yollar artık sizin hizmetinizde.

Gaziburma Ünalan 2

Gaziburma Ünalan 2

Gaziburma Ünalan Şubesi

Ünalan baklava siparişi vermek isteyen lezzet düşkünleri, artık telefon ve canlı destek yöntemiyle siparişlerini verebilirler. Artık Gaziburma baklavalarının enfes lezzetine ulaşmanın tek yolu şubemize gelmek değil. Tek şube tek lezzet parolamız sebebiyle Pendik’ten başka ilçelere şube açmıyoruz, bu sebeple de Gaziburma Ünalan şubesini de sizlerin hizmetine sunamıyoruz. Fakat canınız fıstıklı baklava, cevizli baklava, sütlaç, sütlü nuriye veya menümüzde bulunan başka bir tatlımızı çekerse, bize ulaşabilirsiniz. İlk deneyiminiz olacak ise hayatınızı değiştirecek bir tecrübe olacağının garantisini verebilirim. Tatlıya daldıracağınız ilk çataldan itibaren Gaziburma farkını hissedeceksiniz!