Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburma.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Gaziburma Ünal

pendik orijinal ve gerçek baklava gaziburma

Gaziburma Ünal

Gaziburma olarak 40 yılı aşkın süredir Pendik’teki tek şubemizde hizmet vermekteyiz. Yıllar içinde değişmeyen tek şey, mutlu müşteri kitlemiz ve damaklarda kendine yer etmiş tadımız olarak öne çıkıyor. Yıllar içinde markamızın büyümesinde yardımı olan siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu editöryel içerikte, sizlere firmamızın ve isim benzerliği yaşadığımız Pendik Gaziburma Ünal ve Diğer Tatlıcıları kapsayan firmaların farklarını aktaracağız. Ayrıca aynı işi yaptığımız dostlarımızı ve neden fabrikasyon baklava yerine el yapımı taze Antep baklavasını ve geleneksel antep tatlılarını tercih etmeniz gerektiğini de yazının devamında bulacaksınız.

Baklavacı Gaziburma Ünal

10 sene önce kurucumuz Mehmet Sait Budumlu’nun vefatı üzerine Gaziburma ve Gaziburma Ünal olarak birbirinden farklı, tamamen bağımsız 2 farklı işletmeye ayrıldık. O günden beri, orijinal ve rakipsiz antep baklavası deneyimini sizlere 40 yıla yakın süredir Pendik’te yer alan tek şubemizde yaşatmaya devam etmekteyiz. Öte yandan Gaziburma Ünal Pendik ve Gaziburma Ünal Kartal adlı işletmeler de hayatına Gaziburma Ünal Kartal Express ve merkez şubesinde devam etmekte.

İşletmemizin hayatına devam ettiği süreçte, yıllardır hizmet vermekte olduğumuz Pendik halkının dahi cevabını tam olarak bilmediği

    • Orijinal Gaziburma şubesi hangisi?
    • Gaziburma kahvaltı veriyor mu?
    • Gaziburma Kartal şubesi nerede?

gibi sorularla sık sık karşılaşmaktayız. İsim benzerliği yaşadığımız bu firmayla herhangi bir ticari ortaklığımız, ismimiz ve logomuz dışında herhangi bir benzerliğimiz bulunmamaktadır. Zaman zaman sizden gelen yorumlarda ya da yüzyüze etkileşimlerimizde gördüğümüz kadarıyla iki firma birbirlerine sıkça karıştırılmaktadır. Yıllardır yönetimini sürdürdüğümüz Instagram ve Google  sayfalarının yorum, beğeni ve ziyaret geçmişlerini inceleyerek Baklavacı Gaziburma ve Gaziburma Ünal arasındaki ayrımı daha iyi fark edebileceğinizi düşünüyoruz.

Orijinal Gaziburma Instagram Sayfası

Gerçek Gaziburma Harita ve Konum Bilgisi

Gaziburma Ünal Pendik ve Diğer Tatlıcılar

Türk halkının tatlıya ve yöresel lezzetlere olan düşkünlüğü sözkonusu olduğundan, elbette ki Gaziburma Ünal fiyatları ve Gaziburma eve sipariş gibi aramalar, tek başına sektörü domine etmemektedir. Pendik ilçesinde, İstanbul’un genelinde ve Türkiye’nin tamamında saygın tatlı ve baklava kuruluşları uzun yıllardır hizmet vermektedir. Ancak orijinal Gaziburma olarak, yıllardır değişmeyen kalitemizi en az bir kere olsun gelip yerinde tatmanızı, zamanınız yoksa eve tatlı siparişi aracılığıyla bizi denemenizi tavsiye etmekteyiz

Unutmayın, şubemizde yediğiniz leziz tatlıların aynısını evinizde de karşınıza getirebilmek için kendimizi her geçen gün geliştiriyor, talepleri karşılayabilmek adına sürekli yenileniyoruz. Yıllar içinde inşa ettiğimiz müşteri memnuniyet ağı ve basındaki bilinirliğimiz bunun en önemli sinyallerinden sayılabilir.

Gaziburma ünal

Gaziburma ünal

Baklava Zincirleri ve Franchise (Bayi) Tatlıcılar Hakkında

Gaziburma Pendik gibi yerel ve uzun yıllardır hayatına devam eden işletmeler haricinde, bu işi onlarca şubeyle yürüten tatlıcılar da bulunmaktadır. Aslında Gerçek Gaziburma ve Gaziburma Ünal Pendik’in yaşadığı ayrılığı sektörün bilinen firmalarından olan Güllüoğlu da yıllar önce yaşamıştı. Bu ayrılık sonucunda firmalar yollarına Faruk Güllüoğlu ve Karaköy Güllüoğlu olarak devam etmeyi uygun buldu. Bugün 2 marka da Türkiye’nin bilinen tatlı zincirleri arasında yer almaktadır.

İmam Çağdaş, Hacı Usta, Koçak gibi firmalar da İstanbul ve tüm Türkiye’de baklava siparişi verilebilecek firmalar arasında bulunmaktadır. Damak tadına ve antep lezzetlerine karşı çok büyük sevgi besleyen halkımız düşünüldüğünde sektördeki talep miktarı daha net anlaşılabilecektir.

Baklavacı Gaziburma olarak yıllardır birlikte büyüdüğümüz rakiplerimize büyük saygı duyuyoruz. Gerçek antep tatlılarını bu işe yıllarını vermiş işletmelerde tatmanız gerektiğini savunuyoruz. Hazır baklavalar ve hazır tatlılar bugün neredeyse her pastanede rafları süsleyen unsurlar olarak karşımıza çıkıyor. Buna rağmen köklü ve tarihi bir işletmenin yerini gerek lezzet gerek sağlık anlamında tutamıyorlar. En sağlıklı, en lezzetli baklavaları Gaziburma’da tadabilirsiniz. Kartal baklava, pendik tatlı gibi aramalarınız sonucunda ulaşabileceğimiz telefon numaralarımızı mükemmel tatlılar için arayabilirsiniz.

Baklava ve Tatlı Siparişi

Kocaeli, İzmit, Gebze, Kurtköy, Pendik, Kartal, Maltepe gibi bölgelere ücretsiz paket teslimat yapmaktayız. Mağazamızda bulunmayan müşterilerimizden ise evlerine teslimat yapmakta, havale ile ödeme almaktayız. Yıllardır vermekte olduğumuz baklava ve tatlı siparişi hizmetlerini hızla ve tazelikle yerine getirip sizlerin beğenisini kazanmaktayız. Sipariş vermek için bizi iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından arayabilir ya da sitemizde yer alan Canlı Destek eklentisini kullanabilirsiniz. Eğer eve tatlı teslimatı istiyorsanız, havale ve eft yapabilmeniz için gereken hesap numaralarını bildiğinizden emin olunuz.

Özellikle online baklava siparişi ve eve tatlı siparişi imkanlarımız sayesinde müşteri memnuniyetimizi daha ileri taşıyarak sizlere kapsamı her geçen gün artan bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Teslimat sürecinde karşılaşabileceğini sorunları, öneri ve isteklerinizi bize her an ulaştırabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Sonuç

Gaziburma 40 yıllık bilgi birikimini her geçen gün arttırmayı hedefleyen, bunu sağlarken lezzetinden, tazeliğinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi ilke edinmiş; en ufak siparişinden tutun, onlarca tepsiyle ulaşımı sağlanan siparişlere kadar herkese aynı mükemmel hizmeti sunmayı amaçlayan ve uygulayan bir firmadır. Tek şube, tek lezzet parolasıyla yola çıkmış Gaziburma’nın orijinal ve gerçek tadını Pendik Kuşlu Park karşısında yer alan şubemizde denemenizi tavsiye etmekteyiz.

Post a Comment